Welcome

Username:

Password:

Remember me

[ ]
[ ]

Guests: 2, Members: 0 ...

most ever online: 123
(Members: 1, Guests: 122) on 18 Sep : 12:48

Members: 3215
Newest member: Andrei2017

Chatbox

You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Cristi
Sunt interesat sa cumpar de preferat astazi guppy,molly,xipho,platy,neoni si zebre in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva pe aici care sa aiba de vanzare preferabil astazi aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5 si 6???
Astept mesaj pe PM de la cine are de vanzare!

Cristi
Sunt interesat sa cumpar de preferat astazi guppy,molly velifera,xipho,platy,neoni si zebre in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
Mai exista cineva pe aici care sa aiba de vanzare aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5 si 6???? sad please
Astept sa ma contactati pe PM!!

Cristi
Sunt interesat sa cumpar guppy,molly,xipho,platy,neoni si zebre in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva pe aici care sa aiba de vanzare aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5,6???
Astept mesaj pe PM!!

Cristi
Ma intereseaza sa cumpar guppy,molly,xipho,platy,neoni,zebre,sae si ancistrusi in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
Mai e cineva pe aici care sa aiba de vanzare aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5,6?????
Astept raspuns pe PM!!

Cristi
Cumpar guppy,molly,xipho,platy,neoni,zebre,sae si ancistrusi in Bucuresti din sectorul 1,4,5,6.
E cineva in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare guppy,molly,xipho,platy,neoni,zebre,sae,ancistrusi si sa stea in sectorul 1,4,5 si 6??
Astept raspuns pe PM!!

Cristi
Ma intereseaza sa cumpar guppy,molly,xipho,platy,neoni,zebre,sae si ancistrusi in Bucuresti din sectorul 1,4,5,6.
Mai e cineva in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare guppy,molly,xipho,platy,neoni,zebre,sae,ancistrusi si sa stea in sectorul 1,4,5,6???????
Astept raspuns pe PM de la cine are de vanzare aceste specii de pesti!!

Cristi
Ma intereseaza sa cumpar guppy,molly,xipho,platy,neoni,zebre,sae si ancistrusi in Bucuresti din sectorul 1,4,5,6.
Mai e cineva in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare guppy,molly,xipho,platy,neoni,zebre,sae,ancistrusi si sa stea in sectorul 1,4,5,6???????
Astept raspuns pe PM de la cine are de vanzare aceste specii de pesti!!

Cristi
Chiar nu mai e nimeni in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare guppy,molly,xipho,platy,neoni,zebre,sae,ancistrusi si sa stea in sectorul 1,4,5 si 6??????
Astept raspuns numai de la cine vinde!

Cristi
Cumpar guppy,molly,xipho,platy,neoni,zebre,sae si ancistrusi in Bucuresti din sectorul 1,4,5,6.
E cineva in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare guppy,molly,xipho,platy,neoni,zebre,sae,ancistrusi si sa stea in sectorul 1,4,5 si 6??????
Astept raspuns de la cine are de vanzare!!

Cristi
Cumpar guppy,molly,xipho,platy si neoni in Bucuresti din sectorul 1,4,5,6.
E cineva in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare guppy,molly,xipho,platy,neoni si sa stea in sectorul 1,4,5,6????
Astept raspuns pe PM de la cine are de vanzare aceste specii de pesti!

Forums

Moderators: heckelcross, ebogdan, elgreco, Razvan Radu, Dan, oscar, Dragosdiscus
Author Post
fanta
Thu 05 Jul 2007, 20:10
guvide de balta

Registered Member #1055
chiar nu mai are nimeni nimic din ceea ce se numeste killie.
pe langa faptul ca ar putea iesi o discutie interesanta aici as avea si eu o intrebare.
are cineva un mascul adult de aplocheilus lineatus?
Back to top
fanta
Mon 09 Jul 2007, 11:54
guvide de balta

Registered Member #1055
nu stiu ce va descurajeaza in ceea ce priveste procurea de familii sau macar exemplare de killi.
nu avetzi experiente ceea ce priveste aceasta familie.
eu momentan detin 2 femele adulte de aplocheilus lineatus si 2 serii de pui a cate 5 pui din fiecare (asta din cauza canibalismului dintre pui)si mai am un mascul de gardneri si o femela de Aphiosemion australe. si am in plan o familie sau 2 de tata de Epiplaty dageti.
sper ca am spart gheata cu asta.
Back to top
oviliv79
Tue 10 Jul 2007, 21:39

Registered Member #689
Epiplaty dageti...am eu 2 fete si un baiat...dar sincer....trec printro perioada mai aglomerata, si nu prea mai am timp de pesti.....pe astia ii aveam separat intrun vas de 10-15l unde icrau,dar se albeau.....acum i-am pus in acvariul comun cu tetrazone,rasbora & co.
Back to top
oviliv79
Thu 26 Jul 2007, 20:33

Registered Member #689
am 3 pui de epiplaty dageti...
Back to top
fanta
Thu 26 Jul 2007, 22:17
guvide de balta

Registered Member #1055
felicitari cred ca o sa-mi cumpar si eu o familie sau doua.
ai facut ceva special sau ca la lineatus?
Back to top
oviliv79
Fri 27 Jul 2007, 18:47

Registered Member #689
nu am mai avut pana acum killie si nu am facut nimic special..chiar au fost in acvariu fara substrat,doar cateva plante..
Back to top
fanta
Wed 10 Oct 2007, 10:19
guvide de balta

Registered Member #1055
killi_adi ne onorezi si pe noi prin a ne spune ce ai din familia killi?
Back to top

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF